Minisetkání záhadologů

Minisetkání záhadologů.

11. 7. 2011

 Setkání UFOlogů a záhadologů ve Zlíně.

Vše bylo šito horkou jehlou a časově  to bylo dosti uspěchané. Jistí lidé přislíbili účast, ale vzhledem k časové náročnosti…prostě nestihli.
Setkání proběhlo v super atmosféře/spíše domácí/, ale stálo to za to. Kolega Šafařík po nehorázně dlouhé cestě, které napomohlo systém cestování českých drah, kde vlaky, které měly jet prostě nejely, přijel unaven, ale nebylo to na něm znát. Věnoval se všem záhadám  i nám s přehledem jemu vlastním.
Přijel i pan ing. Hála z Ostravy a i on byl velkým přínosem do naší záhadologické debaty. Tímto díky, pane Hála za účast a přijměte hluboký obdiv za Vaši snahu.
Všichni účastníci byli ihned při příchodu obdarováni malými dárky, které věnoval kolega pan Šafařík a pan ing. Hála. Budiž jim poděkováno i tímto dodatečným způsobem.
Jak setkání probíhalo? V naprosté pohodě, protože nebyl určen jakýkoli program, tak se diskutovalo o všech záhadách. Probralo se skoro vše, co se záhadologických témat týče. Nemalou měrou přispěla k debatě i Kristýna a Petr z UFO klubu Zlín. Své slovo dostal každý a myslím, že tento velmi příjemný večer by se mohl zase opakovat.
Jen jedné věci je škoda a to té, že jsme se museli rozejít tak brzy. Každý spěchal za svými povinnostmi. Proto ještě jednou díky panu Šafaříkovi, že si ve svém nacpaném kalendáři udělal čas.
Zde je vidět, jak je hezké se potkávat, debatit, pokecat i bez nějakého, předem určeného „mustru“.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kdo přinesli do debaty o záhadách jakékoli téma. Velké díky i Alence, která nás obsluhovala.
Takže vážení záhadologové, věřím , že v listopadu nás ve Zlíně bude více.
Zlín 4.7.2011

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *