Něco z historie

Koncem února 2009 jsem začal zvažovat založení vlastního UFO klubu. Chtěl jsem jednoduchost v názvu i ve stanovách i v organizačních věcech. Pro malý zájem, jsem to neustále  odkládal a až po domluveném setkání s paní K. jsem se definitivně rozhodl to zkusit. Byla to také reakce na vnitřní rozbroje v jiných organizacích.

Každý začátek je těžký a po přihlášení prvních nadšenců jsem tedy oficiálně klub založil. Jako datum založení jsem určil den 10.3.2009.

Zatím nás není moc ale…..

Pak jsem začal „tvořit“ tyto stránky, prováděl nábor nových členů a naplánoval schůzi v internetové formě. Protože to je taková malá slavnost, poslal jsem pozvání všem známým a tuto historicky první  „internetovou schůzku“ určil na den 22.4.2009.

Mezitím Vladimír dodal první případ podivného stínu a Jitka vymyslela logo /znak/ které jistě bude uznáno jako oficiální. Datum vzniku loga musí určit autorka.

Takže poděkování všem, kdo něco činí a nechrápou.

Také jsem (velmi uváženě) prohlásil, že běhe roku dokáži dosta UKZ do všech médií, tedy tisku, rozhlasu i televize. Slib jsem splnil.

——————————————————————————————————————-

Dnes 10.10.2009 jsem na přání členů klubu i ostatních uživatelů překopíroval samostatné stránky do Rubriky „Články o jiných záhadách“. Prý byl levý menu sloupec „přeplácaný“. Zároveň jsem opravil některé chyby, přepsal mailové adresy a vůbec provedl revizi. Zavedl jsem novou rubriku „Nejnovější případy pozorování UFO v ČR“. Sem budu dávat některé zajímavé věci a doufat, že to „přitáhne“ opět několik zájemců.

Přemýšlím nad tím, že některé rubriky zruším, protože tam stejně nikdo nechodí a dle mého názoru jsou zbytečné. Členové se vše dočtou v mailech a pro nečleny zavedu rubriku jinou.

Jinak vznikla situace, kdy je aktivních jen pár členů, ostatní snad ani netuší, že fungujeme.

Opět poděkování těm aktivním.


V roce 2010 a 2011 jsme dosáhli reordního počtu členů, bylo nás přes šedesát ze všech reginů ČR a šest zahraničních členů.


Rok 2012  a 2013

 se nesl v mých pokusech o setkání členů, Nikdo neprojevil zájem, pár členů se vyjádřilo že by snad, kdyby, a možná že, ale nakonec jsme se sešli tři. Od druhého pokusu, když již nepřišel vůbec nikdo, ani ze Zlína, ač to měli za rohem a veděli to dva měsíce dopředu, se od vedení klubu distancuji a na klub kašlu.


2105 + 2016

Sílí pár hlasů, aby byl klub obnoven. Nemám do toho vůbec chuť, ale nakonec, když přišlo pár nových lidí, znovu otevírám stránky a obnovuji činnost. Bohužel zase jen tu moji, prototže ostatní, tedy většina, již pravděpodobně netuší, že v nějaké klubu je. Těm co se aspoň někdy ozvou, tak tímto děkuji. 14.12.2016 dělám úplně nový web, protože estránky se ukazují jako nevyhovující množstvím reklam.


 2017

Sílí hlasy po setkání. Já souhlasím i když vím svoje. Mělo by být nějak v březnu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *