Poprvé v tisku!

11. 10. 2010

 

UFO klub Zlín poprvé zmíněn v tisku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po předchozí domluvě mne navštívil redaktor novin „Mladá fronta“ sekce „Sedmička“ pan Bc.Pavel Stojar. Přiznám se, že jsem kapánek trému měl, ale je to sympatický člověk a během chvilky se atmosféra uvolnila a spíše jsme dvě hodinky jen tak debatovali. Článek měl původně vypadat jinak, ale pan Stojar mi napsal mail, ve kterém sdělil, že „žijí z inzerce“, což naprosto chápu a tak si zbytek stránek, kde měl být celý článek vytištěn, koupila jistá politická strana. Proto začínám politiku ještě více nenávidět než dosud :-))).

 

TAKŽE DOCHÁZÍ K DALŠÍMU ZLOMOVÉMU OKAMŽIKU V HISTORII UKZ.

Tím dnem je 7. říjen 2010

Doufejme, že to nebyla ojedinělá včelka a bude takovýchto článků více.

Nuže, klikněte na link níže a čtěte.

(Link přestal být funční, redakce článek asi smazala. Škoda,

dohledám originál a nějak to sem dostanu)

V citovaném tisku vypadá článek jinak, je přes celou dvoustranu s anketou a dalšími vyjádřeními. Kdo má zájem, mohu poslat fotokopii originálu článku.

Chyby ve článku a doplnění jsem napsal přímo do komentářů.


Komentáře níže jsou jen kopiemi ještě ze starého webu.

Přehled komentářů
PROČ????
(Vancell, 20. 3. 2013 9:23)
Vážení členové vážený pane Piko, dosti dobře nechápu proč rušíte tento web, musím sice poctivě uznat, že ten nový je technicky o mnoho epší, te je fakt, ale špatně se v něm orientuji a nic tam nepřibývá. Dle mého názoru, byl tento web přínosem. Zvažte proto ještě důkladně zachování tohoto webu. Nejsem členem ani nebudu, ale tyto stránk byly zatím fajn.
P.S. A zrušte v sekci spřátelené weby ten KNOB, dyt je ten člověk naprostý mamlas.
At e vám daří, čekám brzkou reakci.

Odpovědět

Agro-symboly
(Kristina, 12. 10. 2010 17:09)
Velmi mě to překvapilo,že i zde nechali nějaký odkaz.Zajímalo by mne,na kterém poli se agro-symboly objevily,protože žiji na Mladcové a v té době jsem se zde nenacházela,tak to pro mne bylo překvapení…

Odpovědět

Re: Agro-symboly
(studie, 17. 4. 2011 22:23)
PROSIM zajimam se o symbol, ktery se v roce 2004 objevil na Mladcove ve zline.
opravdu by mi to velmi pomohlo, dekuji
miawallacova@seznam.cz

Odpovědět

RE:Ilumináti
(Pitryx, 15. 10. 2010 8:37)
Jsem apolitický člověk a jen doufám, že se přiblíží doba, kdy lidé pochopí, že si mohou vládnou sami a všechny ty papaláše, tyjící z našich peněz pošleme do pr…Ale zde není na politiku místo. Jinak celku s názorem kybernautovým souhlasím. Ne ve všem, ale částečně ANO.

Odpovědět

Illumináti sa o to postarali.
(Kybernaut, 14. 10. 2010 8:39)
Mám podozrenie, že tá „jistá politická strana“ by si tie stránky v tlači nekúpila, keby tam nebol článok o lietajúcich tanieroch. Keby tam bolo písané o záhade miznúcich ponožkách, tak by žiadna politická strana nič nekupovala. Nemajú totiž radi, že široká verejnosť také veci číta. Sú totiž na to alergický a kvôli tomu sú ochotný za to zaplatiť státisíce korún, ktorých majú dosť a vôbec ich neľutujú takto zbytočne míňať. Áno, zbytočne, ľudia sa o ich existencii aj tak raz dozvedia a hentí Slobodomurársky Illumináti sa môžu aj na hlavu postaviť ale nezabránia tomu. Ich vláda sa pomaly končí.

Odpovědět

Agrosymboly
(Kristina, 13. 10. 2010 10:57)
K těm piktogramům – ty agrosymboly jsou ve směs piktogramy, je to obrazec, který něco vyjadřuje, znamená, slovo,název věci, nebo úkon,proto jsem naznačila, že si myslím, že je to primitivní, komunikační prostředek, který nám tu zanechávají – snad ty jiné civilizace….

Odpovědět

Agro-symboly
(Kristina, 12. 10. 2010 20:34)
Já na Mladcové bydlím od svých 5ti let ,znám to tam i po slepu,akorát jsem v tu dobu,nebydlela doma,tudíž mi to uniklo.Pokud je to možné zaslat na můj mail,byla bych ráda,děkuji…

Odpovědět

RE:Agro-symboly
(Pitryx, 12. 10. 2010 18:42)
V roce 2004 na poli naproti transformační stanice. Cesta ze Zlína směr Mladcová po pravé ruce. Mohu poslat mailem podrobnou dokumentaci i s fotkami měření a leteckých záběrů. Svolení od Honzy mám.

Odpovědět

RE:vsetci
(Pitryx, 11. 10. 2010 20:36)
Tak zde jaksi netuším oč jde. Asi o mou větu, že lidstvo začíná chápat, že tu nejsme sami? Pokud ano, tak aby si to někdo špatně nevyložil, nevěřím v masívní návštěvu MZ na Zemi. Ne nyní, ani v blízké budoucnosti. Co by se bavili/připustíme li jejich existenci/ s takovou havětí jako jsou lidé?

Odpovědět

vsetci
(Martin, 11. 10. 2010 20:03)
Ked neprsí aspon kvapká.Ale raz to bude vedet cely svet a tomu pevne verim.

Odpovědět

RE:sebaklam
(Pitryx, 11. 10. 2010 15:23)
To je, bohužel ta stinná stránka věci. Každý má jiný pohled na tu či onu věc. Ale od toho jsme zde, abychom dali hlavy dohromady a pokusili se právě tyto „náhledy“ brát objektivně v potaz a pokud skutečně neprokážeme pozemský původ eliminační metodou, musíme si přiznat a označit ten či onen případ jako UFO a to doslova.

Odpovědět

sebaklam
(Peter- – Blava, 11. 10. 2010 14:46)
Bežna rutina akokoľvek povieme pravdu čo sme naozaj videli ako i ja , iný si to vysvetlia inak.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *